Tuzla Masaj Salonu

Kalitenin ve Huzurun Mekanı

Tuzla masaj salonları
MASAJ MEKANLARI

İstanbulda hizmet veren en iyi masaj slaonu olarak tuzla masaj ve spa salonu bilinmektedir gerek modern ve kaliteli olması gerekse lüks odaları ve birçok mekanda bulunmaya buhar odası, sauna, havuz ve jakuzi ile keyifli zamanlar geçirmenizi sağlamaktadır.

Tuzla SPA

Tuzla masaj mekanları masaj yaptırmak için en uygun mekan olarak bilinmekte salonda bayan masörler hizmet vermekteler. Kaliteli ve modern salon mekanında kredi kartı ödemesi veya uygun nakit fiyatları ile müşterilerine kalite ve ödeme kolaylığı sunmakta.

İstanbulda birçok masaj slaonu mekanları bulunuyor özellikle tuzla civarı anadolu yakası masaj salonları olarak pendik, maltepe, gebze, bostancı, kadıköy, ataşehir ve kartal mekanları en çok tercih edilen bölgelerde bulunmaktadır. Hafta sonunuzu zevle ve dinlenerek geçirmek istiyorsanız mekanları tercih etmenizi öneririz.


 

Tuzla Masaj Salonu Telefon Numaraları
Bizi Aramadan Masaj Hizmeti Almayın .)
 

0539 711 67 25 ( Yaprak Hanım )

0537 387 56 27 ( Gül Hanım )

0535 022 25 60 ( Sibel Hanım )


Masaj Salonumuz 7 Gün  Sabah: 10:00 Gece: 24:00 `a Kadar Hizmet Vermektedir

tuzla istanbul masaj salonu

Modern tuzla istanbul anadolu yakası parlayan ilçesinde en iyi masaj hizmeti veren tuzla masaj salonu telefon numaraları ve resimleri masaj mekanı hakkında bilgiler sitemizde yer almaktadır.

Tuzla masaj salonunda özel sultan masajı uygulaması yapılmaktadır modern ve şıklı ile bilinen tuzla masaj salonunun birçok bölgesel ve değişik masaj uygulama teknikleri bulunmakta sırt masaj veya taş masajı uygulaması en çok yapılan masaj uygulamaları başında yer almaktadır..

Kaliteli ve sertifikalı konusunda uzman bayan masör elemanlar tarafından yapılar masajdır.
 

Tuzla Masaj Salonları
Tuzla
mekanları masaj hizmeti veren istanbul tuzlada bulunan mekanlardır.


Tuzla Masaj Salonu  |  Tuzla SPA Center  |  Masaj Mekanları  |  Masaj Çeşitleri  İletişim