Tuzla Masaj Salonu

Kalitenin ve Huzurun Mekanı

Tuzla masaj salonları
TUZLA SPA CENTER...

Spa salonu istanbul anadolu yakası modern ve huzurlu bir ortamda spa salonumuz hizmet vermektedir. Uzakdoğu masajı ve spa centerde bulunan tüm özellikleri masaj salonumuzda bulabilirsiniz.

Tuzla SPA

Space Romantic Couple Masajı;

Çok Özel günlerinizde veya hafta içi mesai saatleri yada hafta sonu tatillerinizde size özel hazırlanmış Jakuzi,Sauna,Buhar odası ve lüks Masaj odası ve Sürpriz İkramlar.

Aromatik karışımlarla hazırlanmış masaj yağlarınız eşliğinde, değer verdiklerinizle birlikte ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirecek seçtiğiniz terapi sonunda hissedeceğiniz keyifli bir spa masajı bizimle deneyebilirsiniz.

Süre: 100 Dakika
 

Tuzla masajda bölgesel masaj hizmeti.

Baş, boyun, ense, omuz, sırt, sırt, bel, kol ve bacak gibi bölgelerinize yapılan ve genellikle bölgesel sorun olan bölgeye yönelik tedavi edici bir masaj uygulaması olmaktadır.

Rahatsızlık tespit edildikten veya doktor kontrolü ve tavsiyeleri doğrultusunda belirlenen bir program eşliğinde uygulama yapmaktayız.

Baş, Boyun ve Omuz Masajı
Sadece baş, boyun ve omuz bölgesine yönelik bir masaj tekniğidir Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkin yer almakta. Saçı ve saç derisini besleyici etkisi nedeni ile de saçın güçlenmesi ve sağlığını kazanmasında çok faydalı olarak bilinmektedir.

Sırt Masajı
Sırty masajınız Gerginliğinizi azaltmakta, sırt kaslarını gevşetmektedir, ağrı ve tutulmaları engeller. Kamburlaşma, ağır yükler taşıma, kötü oturma pozisyonu, uzun süre ayakta durma, kasların gerilmesine ve düğümlenmesine neden olur. Masaj kasları gevşeterek acı ve ağrıları hafifletir. Sinirler omurgadan başlayarak tüm vücuda dağıldığı için masaj doğrudan sinirleri etkileyerek sinir sistemini rahatlatır. Yavaş ve ritmik hareketlerle sakinleştirici yada hızlı ve çabuk hareketlerle canlandırıcı özel etki yapmaktadır ist. özel masaj salonu olarak tuzla masajı salonumuzda sırt masajı uygulaması boyun masajları ve birçok masaj hizmetini alabilirsiniz.
 

Tuzla Masaj Salonu Telefon Numaraları
Bizi Aramadan Masaj Hizmeti Almayın .)
 

0539 711 67 25 ( Yaprak Hanım )

0537 387 56 27 ( Gül Hanım )

0535 022 25 60 ( Sibel Hanım )


Masaj Salonumuz 7 Gün  Sabah: 10:00 Gece: 24:00 `a Kadar Hizmet Vermektedir

tuzla istanbul masaj salonu

Modern tuzla istanbul anadolu yakası parlayan ilçesinde en iyi masaj hizmeti veren tuzla masaj salonu telefon numaraları ve resimleri masaj mekanı hakkında bilgiler sitemizde yer almaktadır.

Kaliteli ve huzurlu bir masaj salonu mekanı arayanlar için en iyi masaj salonu.

SPA Denince akla ilk gelen masaj salonları meşhur tuzla ilçesinde yer alan mekanlardır. Günümüzde özellikle istanbul tuzla anadolu bölgesi spa masaj center merkezleri gerek fiyatları gerekse hizmetleri açısından türkiyenin önde gelen masaj salonlarının mekanları bulunmaktadır.

Modern istanbul elit ve vip spa masaj merkezleri kalite ve şıklıkları ile istanbullulara en iyi hizmeti vermekteler.

Sizde elit ve vip masaj slaonu istiyorsanız spa masaj center salonuna göz atınız yuzlanın modern salonu.

Tuzla Masaj Salonları
Tuzla masaj ve spa masaj centerde ayak ve bacak masajı yaptırdınızmı ? el, ayak ve bacak masajı konusunda uzman bayan masör elemanlarımız hizmet vermekteler elit mekanımızda kaliteli ortamda hizmet veren bayan masör personelimiz ayak masajı sırt masaj uygulama tekniklerini en iyi şekilde yerine getirmekteler.


Tuzla Masaj Salonu  |  Tuzla SPA Center  |  Masaj Mekanları  |  Masaj Çeşitleri  İletişim