Tuzla Masaj Salonu

Kalitenin ve Huzurun Mekanı

Tuzla masaj salonları
MASAJ MEKANLARI

MASAJ ÇEŞİTLERİ

1. Klasik Türk Masajı: Anatomik ve fizyolojik esaslara dayalı olarak, Vena ve Lenfa sistemi istikametinde çeşitli manipulasyonlar ile uygulanır ve genel bir gevşeme sağlamakta dolaşımı hızlandırmak, kaslardaki gerginliği azaltmak amacıyla uygulanan masaj tekniğidir.

2.Derin Dokunma Masajı: Kronik ağrılar, hareket kabiliyetinde kısıtlanmalar, postural problemler, kronik kas gerginlikleri, fibromiyalji gibi durumlar için derinde yer alan kasları, faysa ve konnektif dokulara düşük tempo ile derin baskılar uygulayarak yapılmaktadır.

3.Manuel Lenfa Drenajı Masajı: Dr. Vodder'in geliştirmiş olduğu, dokularda ödem birikimini önlemek veya meydana gelmiş ödemin drenajını sağlamak amacıyla lenf yollarını uyardıktan sonra lenf sıvısının bu yollara iletilmesini sağlamak amacıyla yapılan teknik masajıdır.

4.Shiatsu Masajı: Temeli Akupunktur olarak dayalı olup. Dinlenme amacı ile yada iyileştirici etkilerinden faydalanmak amacıyla Akupressür noktalarınızı çeşitli baskı teknikleri ile uyararak yapılan bir masaj uygulamasıdır.

5.Thai Masajı: Tayland'ın geleneksel medikal masajıdır. Kaslarda ve eklemlerde meydana gelen gerginlikleri azaltarak fleksibiliteyi artıran akupressür teknikleri ile vede germe hareketlerinin birlikte uygulandığı Masaj tekniğidir.

6.Refleksoloji Masajı: Temeli Akupunktura dayanmakta. Eller ve ayaklar üzerinde yer alan refleks noktalarını uyararak ortaya çıkan elektrokimyasal mesajları nöronların yardımıyla ilgili organı uyarmak amacıyla yapılan bir masaj terapisi yöntemi. Uygulamada en çok sinir ucu bulunması sebebiyle en sıklıkla ayaklar tercih edilmekte. Kan dolaşımına ve bütün organlara etki ederler.

Tuzla SPA
 

Tuzla Masaj Salonu Telefon Numaraları
Bizi Aramadan Masaj Hizmeti Almayın .)
 

0539 711 67 25 ( Yaprak Hanım )

0537 387 56 27 ( Gül Hanım )

0535 022 25 60 ( Sibel Hanım )

 

tuzla istanbul masaj salonu
 

Tuzla Masaj Salonları
Tuzla
mekanları masaj hizmeti veren istanbul tuzlada bulunan mekanlardır.


Tuzla Masaj Salonu  |  Tuzla SPA Center  |  Masaj Mekanları  |  Masaj Çeşitleri  İletişim